Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka 800 12 12 12 ______Zapraszamy do udziału w ALBERTIADZIE - szczegóły w zakładce Konkursy

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

,,Dzień Bezpiecznego Internetu”

,,Dzień Bezpiecznego Internetu”
 
7.02.2023 roku w naszej szkole odbyły się dwie lekcje pokazowe, które prowadzili: Krystian Balawender - uczeń klasy 7 oraz gościnnie Pan Krzysztof Mucha - nauczyciel przedmiotów zawodowych branży informatycznej Zespołu Szkół Zawodowych im. Króla Jana III Sobieskiego w Przeworsku. Zajęcia odbyły się w ramach inicjatyw: Dnia Bezpiecznego Internetu obchodzonego w tym roku w dniu 7 lutego oraz EU Code Week - Europejskiego Tygodnia Kodowania -w obszarze tego działania inwencją zgłoszoną przez ZSZ w Przeworsku w tym roku szkolnym są zajęcia z podstaw programowania w języku C++.W ramach przedsięwzięcia realizowanego przez ZSZ w Przeworsku uczniowie szkół podstawowych z terenu powiatu przeworskiego biorą udział w zajęciach pozaszkolnych związanych z programowaniem, na które uczęszczają między innymi uczniowie z naszej szkoły.
Plan lekcji pokazowych obejmował przygotowanie strony internetowej z wykorzystaniem języka HTML z uwzględnieniem treści z Cybersecurity.
Dobór treści lekcji pokazowych znalazł również odzwierciedlenie w tematyce realizowanej na lekcjach Informatyki w klasie 8.
Zajęcia zakończyły się pamiątkowymi zdjęciami.
 
 
Data dodania: 2023-02-09 00:28:24
Data edycji: 2023-02-21 00:30:08
Ilość wyświetleń: 49

Konkursy

Zapraszamy do udziału w szkolnych konkursach!
Więcej informacji

Archiwum aktualności 2010-2018

Wejdź i zapoznaj się z archiwum aktualności naszej szkoły.
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy!
Więcej informacji
Bądź z nami
ePUAP: /SPStudzian/SkrytkaESP
Biuletynu Informacji Publicznej