Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka 800 12 12 12
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Osiągnięcia Uczniów 2022/2023

Konkursy o zasięgu wojewódzkim, regionalnym 

 

Krzysztof Adamczak kl. V - I miejsce w konkursie fotograficznym ,,Projekty PROW

w obiektywie" organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego,

Kamil Skoczylas kl. II - II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym ,,Bezpieczne wakacje" organizowanym przez Wojewódzką Komendę Policji w Rzeszowie

Zuzanna Domino i Kornelia Ryznar kl. VI – wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie ,,Twórcy literaccy i ich epoki - Edycja I - Maria Konopnicka w kategorii prezentacja multimedialna

Weronika Grzegorzewska kl. VIII - III miejsce Wojewódzkim Konkursie ,,Twórcy literaccy i ich epoki - Edycja I praca literacka ,,Spotkanie z Marią Konopnicką

Krzysztof Adamczak kl. V - I miejsce w konkursie fotograficznym ,,Projekty PROW

w obiektywie" organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego

Miłosz Homik - oddział przedszkolny – II miejsce, Nicola Becla – kl. II – II miejsce

w kategorii ,,Kim możemy, kim chcemy się stać, aby nieść pomoc innym” w II Wojewódzkim Konkursie ,,Albertiada”.

 Vanessa Porębna – kl. II -  wyróżnienie w kategorii ,,Kim możemy, kim chcemy się stać, aby nieść pomoc innym” w II Wojewódzkim Konkursie ,,Albertiada”

Maja Brzozowska – kl. VI –II miejsce, Krzysztof Adamczak kl. V – wyróżnienie

w kategorii komiks ,,Święty Brat Albert blisko każdego z nas” w II Wojewódzkim Konkursie ,,Albertiada”

 

Zofia Markowska, Julia Śliwa, Maja Kiełb kl. VIII - I miejsce, Jakub Hejnosz, Krystian Balawender , Jakub Słysz, Julia Górska, Julia Luch, Joanna Zając, Wojciech Kukla kl. VIII wyróżnienie - w kategorii fotoalbum  ,,Święty Brat Albert blisko każdego z nas”

 

Zofia Markowska kl. VIII – wyróżnienie w  XVIII Regionalnym Festiwalu Piosenki ,,Malin Koszyk", wyróżnienie w XXIII Edycji Wojewódzkiego Konkursu Sacrum w Literaturze

i Sztuce w kategorii poezji śpiewanej

 

Anna Wojnar kl. VIII - I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Sacrum w Literaturze

i Sztuce w kategorii poezji śpiewanej, III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Sacrum

w Literaturze i Sztuce w kategorii plastycznej, II miejsce w XIII Wojewódzkim Festiwalu Pieśni Patriotycznych, wyróżnienie w XXXII Podkarpackim Festiwalu Piosenki ,,Śpiewaj Razem z Nami"

Anna Wojnar kl. VIII – I miejsce, Zofia Markowska kl. VIII - II miejsce w XXXII Konkursie Piosenki o Złoty Klucz do Sławy

Anna Wojnar,  Zofia Markowska kl. VIII - I miejsce w XV Regionalnym Przeglądzie Pieśni Patriotyczno - Religijnej ,, Sławię Cię ziemio ojczysta pieśnią i piosenką"

 

Anna Wojnar kl. VIII – II miejsce, Zofia Markowska kl. VIII - III miejsce

w Wojewódzkim Konkursie ,,Ojczyzna w poezji i pieśni patriotycznej"

 

Konkursy o zasięgu powiatowym  

Zofia Markowska kl. VIII - II miejsce,  Kalina Jarosz kl. II  wyróżnienie w IV Powiatowym Konkursie Pięknego Czytania organizowanym przez Podkarpacki Zespół Placówek Wojewódzkich w Rzeszowie, Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Przemyślu oraz Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzka im. J. G. Pawlikowskiego w Przemyślu Filia

w Przeworsku

Przemysław Horodecki kl. III – Laureat, Franciszek Zardzewiały – oddział przedszkolny

 wyróżnienie w Powiatowym Konkursie ,,Eko – zabawka”

 

Krzysztof Adamczak kl. V - I miejsce w konkursie pt. Lawendowy Latawiec ,,Zbudujmy świadomość o padaczce" organizowanym przez Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Przeworsku

Anna Kucza, Malwina Januszewska kl. III - III miejsce w Powiatowym  Konkursie  Ortograficznym  dla klas III ,,Mistrz ortografii 2023"

 Anna Wojnar kl. VIII - I miejsce, Weronika Grzegorzewska kl. VIII - Bartosz Demko kl. VIII - III miejsce w Konkursie Wiedzy o Armii Krajowej w 80. rocznicę jej powstania

Weronika Grzegorzewska kl. VIII – Mistrz ortografii, Bartosz Demko kl. VIII – Wicemistrz Ortografii w Powiatowym Konkursie Ortograficznym

 

Kamil Skoczylas kl. II - I miejsce w powiatowym konkursie ,,Bezpieczne wakacje" organizowanym przez Wydział Prewencyjny Komendy Wojewódzkiej w Rzeszowie.

 

Miłosz Kałamarz kl. II - III miejsce w konkursie plastycznym „ Bezpiecznie na wsi mamy, niebezpiecznych substancji unikamy”

 

Konkursy o zasięgu gminnym 

 

Anna Kucza kl. III - III miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym dla klas I- III

Weronika Grzegorzewska kl. VIII,  Natalia Sobieraj kl. VI - III miejsce w XV Gminnym Konkursie  Ortograficznym dla klas IV- VIII

Bartosz Demko kl. VIII - I miejsce w  II Gminnym Konkursie Ekologicznym

 

Julia Dziedzic, Weronika Grzegorzewska i Bartosz Demko kl. VIII - III miejsce

w Gminnym Drużynowym Konkursie Ogólnoprzedmiotowym ,,Omnibus"

 

Kacper Urban kl. VI - III miejsce w Gminnych  Zawodach  w Szachach Indywidualnych

 

Kornelia Ryznar – kl. VI - II miejsce, Anna Kucza kl. III - III miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim ,,Wiersze pod choinkę" 

 

Oliwia Flis - I miejsce, Szymon Krzyżak - II miejsce, Laura Gołębiowska - III miejsce,  Amelia Flis, Oliwia Kacza - wyróżnienie w Gminnym konkursie plastycznym „Piękna Niepodległa – kotylion” ( oddział przedszkolny)

Drużyna piłki nożnej kl. VI - II miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Nożnej

 

Anna Wojnar kl. VIII - I miejsce, Zofia Markowska kl. VIII - II miejsce, Weronika Mach kl. VI – III miejsce, Kornelia Ryznar kl. VI – wyróżnienie, Szkolny Zespół Wokalny

 II miejsce w II Gminym Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

 ,, Piosenka jest dobra na wszystko"


Kornelia Ryznar kl. VI- III miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim

 

Konkursy szkolne 

 

Jakub Hejnosz kl. VII - I miejsce, Wiktoria Kosior kl. VIII - II miejsce, Weronika Grzegorzewska kl. VIII - III miejsce w kategorii klas VII- VIII w Konkursie  wiedzy ekologicznej ,,Ekoquiz"

Bartłomiej Gołębiowski kl. VI - I miejsce, Zuzanna Domino kl. VI - II miejsce, Kornelia Ryznar kl. VI - III miejsce w kategorii klas IV- VI w Konkursie wiedzy ekologicznej ,,Ekoquiz"

Krzysztof Adamczak kl. V - I miejsce, Julita Kwasek kl. V - II miejsce, Wiktoria Marszałek kl. V - III miejsce, Błażej Paluch kl. IV, Julia Hala kl. VWeronika Mach kl. VI, Joanna Zając kl. III- wyróżnienie w Konkursie plastyczny pod hasłem ,,Odnawialne źródła energii szansą na zdrowe życie człowieka"

Agata Potym kl. II, Anna Wojnar kl. VIII – nagrody w Konkursie ,,Ekomoda”

 

 

Data dodania: 2023-11-07 19:31:18
Data edycji: 2023-11-07 19:45:33
Ilość wyświetleń: 183

Konkursy

Zapraszamy do udziału w szkolnych konkursach!
Więcej informacji

Archiwum aktualności 2010-2018

Wejdź i zapoznaj się z archiwum aktualności naszej szkoły.
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy!
Więcej informacji
Bądź z nami
ePUAP: /SPStudzian/SkrytkaESP
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej