Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka 800 12 12 12 ______Zapraszamy do udziału w ALBERTIADZIE - szczegóły w zakładce Konkursy

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Osiągnięcia Uczniów 2021/2022

Konkursy o zasięgu międzynarodowym 

Anna Wojnar ( kl. VII ) - wyróżnienie w VII Międzynarodowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek

 

Konkursy o zasięgu ogólnopolskim

Weronika Pieniążek ( kl. VIII ) -  I miejsce  w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Ojczystej im. Michała Zielińskiego ,,Serce w plecaku"

  

Konkursy o zasięgu wojewódzkim  

Weronika Pieniążek ( kl. VIII ) - I miejsce w Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Agnieszki Osieckiej ,,Z serca do serca”,  II miejsce w Podkarpackim Festiwalu ,,Śpiewaj razem

z nami”,  II miejsce w Festiwalu Piosenki „O złoty klucz do sławy”, II miejsce w XIX Konkursie Polskiej i Obcojęzycznej Piosenki Religijnej ,,Laudate Deum”, III miejsce 

w Wojewódzkim Konkursie ,,Sacrum w literaturze i sztuce”, wyróżnienie w X Konkursie Piosenki Patriotycznej

Anna Wojnar ( kl. VII ) - II miejsce w Wojewódzkim Konkursie ,,Sacrum w literaturze i sztuce”, III miejsce  w Festiwalu Piosenki ,, O złoty klucz do sławy”, nagroda

w ,,Regionalnym Festiwalu Piosenki ,,Malin koszyk”, I miejsce w XII edycji konkursu recytatorskiego „A to Polska właśnie”

Zofia Markowska ( kl. VII ) - wyróżnienie w Podkarpackim Festiwalu ,,Śpiewaj razem z nami”,  wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie ,,Sacrum w literaturze i sztuce”, nagroda w Konkursie Piosenki ,,Śpiewamy Przeboje Naszych Rodziców”.

Kamil Skoczylas ( kl. I ) II miejsce,  Kalina Jarosz  ( kl. I ) – III miejsce, Nicola Becla  (kl. I )  - VI miejsce w wojewódzkim konkursie plastycznym ,,Moja Bezpieczna Droga do Szkoły” 

Kamil Skoczylas ( kl. I ) I miejsce, Agata Potym ( kl. I )   – III miejsce, Vanessa Porębna – ( kl. I ) - wyróżnienie  w ,,Albertiadzie” -  I Wojewódzkim Konkursie o życiu i działalności Św. Brata Alberta

Pola Nieradka ( kl. II ) -  wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym o Patronce Świętej Królowej Jadwidze

Weronika Pieniążek ( kl. VIII ), Kacper Urban, Szymon Kotliński ( kl. V ) - III miejsce w Konkursie Wiedzy „Życie i działalność Królowej Jadwigi”

Weronika Pieniążek, Katarzyna Jucha, Maciej Markowski ( kl. VIII) - II miejsce w ,,Albertiadzie” -  I Wojewódzkim Konkursie o życiu i działalności Św. Brata Alberta. 

Krzysztof Adamczak ( kl. IV ) -   II miejsce w  Wojewódzkim Konkursie  Fotograficznym „Projekty PROW w obiektywie”, III miejsce w ,,Albertiadzie” -  I Wojewódzkim Konkursie o życiu i działalności Św. Brata Alberta w kategorii kalendarz

Weronika Kotlińska  ( kl. VIII ) - I miejsce, Julia Sykała ( kl. VIII ) – II miejsce w III Wojewódzkim Konkursie Literackim pt. ,,Spotkanie z Królową Jadwigą”.

Zuzanna Domino, Kacper Śliwa  ( kl. V ) Sebastian Stecko i Filip Gołębiowski( kl. VIII) III miejsce w  Turnieju w ramach Narodowych Dni Badmintona dla dzieci ze szkół województwa podkarpackiego uczestniczących w programie Shuttle Time

Maciej Markowski, Filip Gołębiowski i Sebastian Stecko (kl. VIII) - II miejsce

w Drużynowym Turnieju Szkół Podstawowych  Badmintona o Puchar Marszałka Województwa Podkarpackiego  pod Honorowym Patronatem Starosty Przeworskiego

 

Konkursy o zasięgu powiatowym/regionalnym  

Julita Kwasek (kl. IV) – wyróżnienie w Powiatowym  Konkursie „Bezpieczne wakacje 2021”

Krzysztof Skoczylas( oddział przedszkolny), Kamil Skoczylas ( kl. I ), Dominik Skoczylas ( kl. II)  – wyróżnienie w powiatowym konkursie Eco ozdoba 

Filip Gołębiowski, Sebastiana Stecko i Maciej Markowski ( kl. VIII) -  I miejsce w Turnieju Badmintona o puchar Starosty Przeworskiego

Krzysztof Czerwonka, Szymon Markowski( kl. VIII), Kacper Urban( kl. V) - II miejsce w Turnieju Badmintona o puchar Starosty Przeworskiego

Weronika Kotlińska, Emilia Kucza ( kl. VIII), Maja Brzozowska ( kl. V) - III miejsce w Turnieju Badmintona o puchar Starosty Przeworskiego

Anna Wojnar ( kl. VII )  - I miejsce  w Międzygminnym Konkursie ,,W hołdzie Św. Janowi II” 

 

Konkursy o zasięgu gminnym 

Michał Figiela ( kl. III ) -  wyróżnienie w gminnym konkursie recytatorskim ,,Najpiękniejsze wiersze pod choinkę” 

Michał Figiela ( kl. III )III miejsce w gminnym konkursie recytatorskim ,,Strofy mi bliskie”

Krzysztof Adamczak Julia Hala ( kl. IV)I miejsce w kategorii klas czwartych w  XI Gminnym Konkursie „Matematyczny Czar Par”

Kacper Urban, Szymon Kotliński  ( kl. V)I miejsce w kategorii klas piątych w  XI Gminnym Konkursie „Matematyczny Czar Par”

 

Konkursy szkolne 

Sylwia Grabowiec  – I miejsce, Kamil Skoczylas – II miejsce, Miłosz Homik – III miejsce, Julita Śliwa wyróżnienie  w przedszkolnym konkursie „ Jesienne zwierzaki cudaki”

Julita  Śliwa, Miłosz Homik, Franciszek Zardzewiały, Błażej Markowski, Sebastian Motyka - nagroda w przedszkolnym konkursie plastycznym „ Kapelusz Pani Wiosny”

Data dodania: 2022-11-14 21:21:06
Data edycji: 2022-11-14 21:31:15
Ilość wyświetleń: 59

Konkursy

Zapraszamy do udziału w szkolnych konkursach!
Więcej informacji

Archiwum aktualności 2010-2018

Wejdź i zapoznaj się z archiwum aktualności naszej szkoły.
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy!
Więcej informacji
Bądź z nami
ePUAP: /SPStudzian/SkrytkaESP
Biuletynu Informacji Publicznej