Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Osiągnięcia Uczniów 2020/2021

Konkursy o zasięgu międzynarodowym 

 

Julita Kwasek (kl. III) – III miejsce w  międzynarodowym konkursie fotograficzno – filmowym „Mój Piękny Region” realizowanym w ramach projektu „Karpackie Laboratorium Medialne”.

Szymon Kotliński (kl. IV) – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”. 

   

Konkursy o zasięgu wojewódzkim 

 

Ewelina Kud (kl. III) -  wyróżnienie w grupie wiekowej klas I-III w wojewódzkim konkursie plastycznym „Współcześni Rycerze Św. Floriana”. 

Weronika Pieniążek (kl. VII) - wyróżnienie w XXI Wojewódzkim Konkursie ,,Sacrum w literaturze i sztuce”

Weronika Pieniążek (kl. VII) - III miejsce, Zespół wokalno – muzyczny Bella Voce II miejsce w Konkursie Słowno Muzycznym ,,Dziś idę walczyć mamo… Pamięci  Żołnierzy Wyklętych i Niezłomnych”.

 

Konkursy o zasięgu powiatowym/regionalnym  

 

Weronika Uberman  (kl. VII) - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Pięknego Czytania.

Zofia Markowska (kl. VI) - I  miejsce w kategorii ,,wiersz autorski”  w ,,Festiwalu Piosenki i Poezji o Zdrowiu

 

Konkursy o zasięgu gminnym 

 

Kornelia Ryznar (kl. IV) - I miejsce, Joanna Zając (kl. V) III miejsce w gminnym  konkursie plastycznym „Moje marzenia”.

Monika Dyrkacz (kl. VII) - II miejsce,  Julia Sykała kl. (VII)wyróżnienie w gminnym  konkursie literackim ,,Warto pomagać i się dzielić”.

 

Krzysztof Adamczak (kl. III) - II miejsce w kategorii klas I-III, Zofia Markowska (kl.VI) - II miejsce, Gabriela Uberman  (kl. IV) - III miejsce w kategorii klas IV- VIII  w gminnym konkursie recytatorskim „Ludzie których Pan sobie upodobał”.

Jakub Hejnosz, Wojciech Kukla (kl. V) - II miejsce w kategorii klas piątych w  X Gminnym Konkursie „Matematyczny Czar Par”.

Krzysztof Adamczak (kl. III) - I miejsce w kategorii uczniów klas I-III w gminnym konkursie „Szlakiem znaków wiary i pamięci – kapliczki, krzyże i figury świętych w Gminie Przeworsk”.

Julita Kwasek , Krzysztof Adamczak (kl. III) - III miejsce w  gminnym konkursie na „Tradycyjną Pisankę Wielkanocną”.

 

Konkursy szkolne 

 

Maciej Kosior oddział przedszkolny, Miłosz Hawro (kl. II) – I miejsce, Krzysztof Kucza oddział przedszkolny, Daniel Stecko (kl. III) - II miejsce, Miłosz Kałamarz oddział przedszkolny, Mateusz Zakrzacki  (kl. III)  - III miejsce w szkolnym konkursie „Kartka wielkanocna”.

Anna Kucza, Przemysław Horodecki ( kl. II), Julita Kwasek, Krzysztof Adamczak, Wojciech Markowski, Tomasz Jakielaszek  ( kl. III), Kamil Skoczylas, Judyta Śliwa, Milena Kałamarz, Tymon Śliwa oddział przedszkolny wyróżnienie wszkolnym konkursie „Kartka wielkanocna”.

 

Kornelia Ryznar (kl. IV) -  I miejsce,  Anna Wojnar (kl. VI) -  II miejsce, Zuzanna Domino (kl. IV) -  III miejsce praca plastyczna w kategorii dla kl. IV - VIII w szkolnym konkursie „Odnawialne źródła energii w służbie człowieka”.

Szymon Pieniążek (kl. IV), Joanna Zając (kl. V), Kacper Urban (kl. IV) -  wyróżnienie praca plastyczna w kategorii dla kl. IV - VIII  w szkolnym konkursie „Odnawialne źródła energii w służbie człowieka”.

Jakub Słysz (kl. V) -  I miejsce, Krystian Balawender (kl. V) -  II miejsce, Eryk Ficek (kl. VI) -  III miejsce prezentacja multimedialna w kategorii dla kl. IV - VIII w szkolnym konkursie „Odnawialne źródła energii w służbie człowieka”.

Piotr Stańko (kl. V), Jakub Hejnosz (kl. V), Kacper Urban (kl. IV) -  wyróżnienie prezentacja multimedialna w kategorii dla kl. IV - VIII w szkolnym konkursie „Odnawialne źródła energii w służbie człowieka”.

Agata Potym - I miejsce, Jakub Warszawski - II miejsce, Franciszek Drewniak - III miejsce (oddział przedszkolny)- w szkolnym konkursie plastycznym  „Moja rodzina”.

Sebastian Flis, Nikola Becla, Vanessa Porębna, Kalina Jarosz, Nikola Homik i Krzysztof Kucza (oddział przedszkolny) – wyróżnienie w szkolnym konkursie plastycznym „Moja rodzina”.

Jagoda Przybylska (kl. III) - I miejsce, Anna Kucza (kl. II) - II miejsce, Nicoll Flis (kl. II) - III miejsce - w szkolnym konkursie plastycznym  „Moja rodzina”.

Julia Hala, Paulina Palińska, Daniel Stecko, Patryk Bar, Wiktoria Marszałek - (kl. III),  Nikola Zakielarz, Martyna Wojciechowska, Aleksandra Kacza, Wojciech Dyrkacz (kl. II), Przemysław Horodecki, Dominik Skoczylas, Bartosz Stańko, Pola Nieradka (kl. I) – wyróżnienie w szkolnym konkursie plastycznym „Moja rodzina”.

Błażej Bogacz (kl. III), Tobiasz Kulpa (kl. II) - wyróżnienie specjalne w szkolnym konkursie plastycznym „Moja rodzina”.

Patryk Bar (kl. III) - Nagroda Przewodniczącej Zespołu przedmiotowo-wychowawczego nauczycieli wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej w szkolnym konkursie plastycznym „Moja rodzina”.

 

 

Data dodania: 2021-10-10 21:10:12
Data edycji: 2021-10-10 21:28:38
Ilość wyświetleń: 24

Konkursy

Zapraszamy do udziału w szkolnych konkursach!
Więcej informacji

Archiwum aktualności 2010-2018

Wejdź i zapoznaj się z archiwum aktualności naszej szkoły.
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy!
Więcej informacji
Bądź z nami
ePUAP: /SPStudzian/SkrytkaESP
Biuletynu Informacji Publicznej