Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka 800 12 12 12
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Osiągnięcia Uczniów 2019/2020

Konkursy o zasięgu międzynarodowym

 

Weronika Pieniążek (kl. VI) – wyróżnienie w kategorii wykonawcy amatorzy w V Międzynarodowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Kalwarii Pacławskiej, 25-26 stycznia 2020 roku.

 

Weronika Kotlińska (kl. VI) – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”.

 

Konkursy o zasięgu ogólnopolskim

 

Dominik Skoczylas (Oddział Przedszkolny) – I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „Jak wygląda muzyka?”.

 

Kamil Skoczylas (Oddział Przedszkolny) – I miejsce, Dominik Skoczylas (Oddział Przedszkolny) – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Jan Paweł II przyjaciel dzieci”.

 

Kamil Skoczylas (Oddział Przedszkolny) – jedna głównych nagród w Ogólnopolskim Konkursie „Komiks z żubrem” (Tydzień Czytania o Zwierzętach).

 

Dominik Skoczylas (Oddział Przedszkolny) – jedna głównych nagród w Ogólnopolskim Konkursie „Dziadek i Niedźwiadek” (Tydzień Czytania o Zwierzętach).

 

Kamil Skoczylas i Dominik Skoczylas (Oddział Przedszkolny) – dwie główne nagrody w Ogólnopolskim Konkursie „35 maja”(Tydzień Czytania o Zwierzętach).

 

Kamil Skoczylas i Dominik Skoczylas (Oddział Przedszkolny) – wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie „ Moje Ulubione Pierogi”.

 

Jagoda Przybylska i Krzysztof Adamczak (kl. II) – tytuł I Wicemistrza Powiatu, Szymon Pieniążek (kl. III) – tytuł II Wicemistrza Powiatu; Julia Jarosz (kl. VII), Julia Sykała (kl. VI) i Weronika Pieniążek (kl. VI) – tytuł Mistrza Powiatu w V Ogólnopolskim Konkursie Czytelniczym „Wielka Liga Czytelników”.

 

Kornelia Ryznar (kl. III) – II miejsce; Nicoll Flis (kl. I), Nikola Zakielarz (kl. I) i Zuzanna Domino (kl. III) – wyróżnienie w X Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi: nie ryzykujesz, gdy zwierzęta znasz i szanujesz”.

 

Konkursy o zasięgu wojewódzkim

 

Weronika Pieniążek (kl. VI SP) – I miejsce, Zofia Markowska (kl. V SP) – wyróżnienie w XI Wojewódzkim Konkursie „A to Polska właśnie...” w kategorii piosenka patriotyczna szkoły podstawowe klasy IV-VI pod Honorowym Patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty zorganizowanym przez Szkołę Podstawową Sióstr Niepokalanek im. bł. M. Marceliny Darowskiej w Jarosławiu (18 listopada 2019 roku).

 

Konkursy o zasięgu powiatowym/regionalnym

 

Filip Gołębiowski (kl. VI) – II miejsce w biegu na 60 m w Indywidualnych Mistrzostwach SZS w lekkiej atletyce (etap – zawody powiatowe), co dało kwalifikację do zawodów wojewódzkich.

 

Zofia Markowska (kl. V SP) – wyróżnienie w Regionalnym Przeglądzie Pieśni Maryjnej „Stań się muzyką i nie mijaj, Ave Maria” w kategorii soliści kl. IV-VIII zorganizowanym przez Szkołę Podstawową Sióstr Niepokalanek im. bł. M. Marceliny Darowskiej w Jarosławiu (25 października 2019 roku).

 

Zofia Markowska (kl. V SP) – I miejsce w kategorii II – soliści, Weronika Pieniążek (kl. VI SP) – II miejsce w kategorii II – soliści, szkolny zespół wokalny „Bella Voce”I miejsce w kategorii III – zespoły w XIV Regionalnym Przeglądzie Pieśni Patriotyczno-Religijnej „Sławię Cię Ziemio Ojczysta Pieśnią i Piosenką” zorganizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Gaci, Wójta Gminy Gać i Szkołę Podstawową w Dębowie (10 listopada 2019 roku).

 

Julia Hala (kl. II) – I miejsce w Powiatowym Konkursie Ortograficznym dla klas II „Mistrz Ortografii”.

 

Gabriela Uberman (kl. III) – wyróżnienie w V Powiatowym Konkursie „Eko Szopka”.

 

Dominika Pawlak (kl. VIII) – I miejsce, Weronika Uberman (kl. VI) – II miejsce w Powiatowym Konkursie Pięknego Czytania.

 

Konkursy o zasięgu gminnym

 

Filip Gołębiowski (kl. VI) – I miejsce w biegu na 60 m, Kornelia Słysz (kl. VI) – II miejsce w biegu na 600 m, Krzysztof Czerwonka (kl. VI) – III miejsce w rzucie piłeczką palantową, Szymon Markowski (kl. VI) – III miejsce w skoku w dal chłopców, Marlena Piela (kl. VI) – III miejsce w skoku w dal dziewcząt, w Indywidualnych Mistrzostwach SZS w lekkiej atletyce (etap – zawody gminne).

 

Patryk Bar (kl. II SP) – II miejsce w kategorii klas I-III SP w Konkursie Recytatorskim „Wiersze pod choinkę” (Przeworsk, 18.12.2019).

 

Maja Kiełb (kl. V SP) i Julia Śliwa (kl. V SP) – laureaci w kategorii klas piątych, Jakub Hejnosz (kl. IV SP) i Wojciech Kukla (kl. IV SP) – II miejsce w kategorii klas czwartych w IX Gminnym Konkursie „Matematyczny Czar Par” dla uczniów klas IV-V szkół podstawowych pod Honorowym Patronatem Wójta Gminy Przeworsk – Studzian, dnia 3 lutego 2020 roku.

 

Szymon Kotliński (kl. III SP) – II miejsce w kategorii chłopców klas I-III SP (kwalifikacja do zawodów powiatowych) w Gminnych Zawodach w Szachach Indywidualnych w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Chałupkach, 26 lutego 2020 roku.

 

Kamil Skoczylas i Dominik Skoczylas (Oddział Przedszkolny) - wyróżnienia w Gminnym Konkursie „Dzień Zmartwychwstania”.

 

Kamil Skoczylas i Dominik Skoczylas (Oddział Przedszkolny) - wyróżnienia w Gminnym Konkursie „Jan Paweł II – przyjaciel ludzi”.

 

Patryk Bar (kl. II) – I miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorkom „Wiersze pod choinkę”.

 

Konkursy  szkolne

 

Matylda Sas i Krzysztof Kucza (Oddział Przedszkolny) – nagroda w Szkolnym Konkursie „Pokaż co czytasz”.

 

Oddziały Przedszkolnelaureaci w Szkolnym Konkursie na portret Króla Maciusia I.

 

Oddziały Przedszkolnenagrody i dyplomy w Przedszkolnym Konkursie „Maskotka Unii Europejskiej”.

 

Wojciech Markowski (kl. II) – I miejsce, Kornelia Ryznar (kl. III) – II miejsce, Krzysztof Adamczak (kl. II) – III miejsce w Szkolnym Konkursie Ekologicznym „Jak śmieci segregować, chcę wam namalować”.

 

Miłosz Kałamarz i Emilia Wójcik (Oddział Przedszkolny) – nagroda, Julita Kwasek i Krzysztof Adamczak (kl. II) – I miejsce w „Szkolnym Festiwalu Baśni i Legend”.

 

Krzysztof Adamczak (kl. II) – I miejsce, Jakub Słysz i Krystian Balawender (kl. IV) – I miejsce w Szkolnym Konkursie Literackim „Słowa wierszem malowane”.

 

Julia Hala i Mateusz Zakrzacki (kl. II) – I miejsce, Jagoda Przybylska i Tomasz Jakielaszek (kl. II) – II miejsce; Paulina Palińska, Ewelina Kud, Patryk Bar, Antoni Warszawski (kl. II) – III miejsce w Klasowym Konkursie Czytelniczym.

 

Klasa II miejsce w Szkolnym Konkursie Fotograficznym „Portret z książką”.

 

Bartosz Brodowicz, Wojciech Dyrkacz, Nicoll Flis, Aleksandra Kacza i Nikola Zakielarz (kl. I) – wyróżnienia w Szkolnym Konkursie na wielkanocną kartkę świąteczną.

 

Krystian Balawender (kl. IV) – II miejsce w Szkolnym Konkursie języka angielskiego „I ameco-friendly!”.

 

 

 

Data dodania: 2021-01-17 16:26:01
Data edycji: 2021-10-10 21:17:25
Ilość wyświetleń: 900

Konkursy

Zapraszamy do udziału w szkolnych konkursach!
Więcej informacji

Archiwum aktualności 2010-2018

Wejdź i zapoznaj się z archiwum aktualności naszej szkoły.
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy!
Więcej informacji
Bądź z nami
ePUAP: /SPStudzian/SkrytkaESP
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej