Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Harmonogram zajęć dodatkowych

 

 

Harmonogram zajęć dodatkowych w roku szkolnym 2019/2020 – I półrocze

 

 

godzina lekcyjna

zajęcia

 

poniedziałki

 

5

Zajęcia logopedyczne – P. Urszula Gorzkiewicz

Zajęcia rozwijające kreatywność (artystyczno-plastyczno-matematyczne) klasy III – P. Justyna Haloszka

Zajęcia rozwijające kreatywność klasy I – P. Mariola Marek

7

Zajęcia rozwijające zainteresowania klasy V – P. Joanna Grocholska

8

Zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego (klasa VIII) – P. Magdalena Mołoń

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze – P. Joanna Grocholska

 

wtorki

 

3

Zajęcia wyrównawcze klasy II – P. Urszula Gorzkiewicz

5

Praca z uczniem z trudnościami dla klasy I  – P. Mariola Marek

7

Zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego (klasa VIII) – P. Agata Ostrzywilk-Homik

Kółko matematyczne klasy IV – P. Krzysztof Pelc

8

Praca z uczniem zdolnym (I półrocze) – P. Małgorzata Liszka-Drapała

Kółko muzyczne klasy VI – P. Tadeusz Kałamarz

 

środy

 

5

Zajęcia wyrównawcze klasy III – P. Justyna Haloszka

7

Kółko matematyczne klasy IV – P. Krzysztof Pelc

Kółko matematyczne klasy VI – P. Krzysztof Pelc

Doraźna pomoc w nauce – P. Joanna Grocholska

Kółko języka niemieckiego klasy V i VI – P. Krystyna Mielech-Brodowicz

Kółko historyczno-plastyczne klasy V i VI (od października do półrocza) – P. Lidia Kiełboń-Bester i P. Beata Drzystek-Kojder

8

Zajęcia dodatkowe z historii – P. Barbara Głąb

Zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty z matematyki (klasa VIII) – P. Krzysztof Pelc

Kółko języka niemieckiego klasy VI – P. Krystyna Mielech-Brodowicz

 

czwartki

 

1

Zajęcia rozwijające kreatywność dla klasy III – P. Justyna Haloszka

4

Zajęcia logopedyczne – P. Urszula Gorzkiewicz

6

Kółko matematyczne klasy VI – P. Krzysztof Pelc

7

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego klasy V – P. Agata Ostrzywilk-Homik

Kółko plastyczne klasy IV i VI – P. Beata Drzystek-Kojder

 

piątki

 

7

Kółko matematyczne klasy VI – P. Krzysztof Pelc

Zajęcia logopedyczne – P. Urszula Gorzkiewicz

 

Ponadto zajęcia dodatkowe prowadzone są przez nauczycieli w zmiennych terminach, dla pojedynczych uczniów, w razie bieżących potrzeb (np. zaległości związane z nieobecnością ucznia, przygotowanie do konkursów / przeglądów, przygotowanie do akademii i uroczystości szkolnych).

 

Data dodania: 2019-10-06 22:56:22
Data edycji: 2019-10-06 22:57:50
Ilość wyświetleń: 13

Archiwum aktualności 2010-2018

Wejdź i zapoznaj się z archiwum aktualności naszej szkoły.
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy!
Więcej informacji
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button